Even voorstellen… Dit is onze nieuwe collega Benjamin Friethoff
Maak kennis met onze kersverse en tevens jongste Optinet collega, Benjamin Friethoff. In 2022 mogen wij Benjamin aan ons team toevoegen als Junior Netwerk Engineer. We kijken uit naar de samenwerking met Benjamin. In dit artikel leest u alles over wie Benjamin is binnen en buiten Optinet.
Hoe ben je bij Optinet terecht gekomen?
“Ik ben gestart met de opleiding HBO-ICT bij de Haagse Hogeschool. Ik houd ervan om productief en fysiek ergens mee bezig te zijn. Helaas was dat door alle coronamaatregelen niet mogelijk aangezien de meeste praktijkopdrachten vervielen. Ik heb toen de keuze gemaakt om te stoppen met de opleiding en te gaan werken in de IT. Via een goede vriend kwam ik uit bij de vacature van Optinet. Na het gesprek met eigenaar Sven en collega Dennis was ik erg enthousiast over Optinet en wilde hier graag aan de slag.”
Wat ga je bij Optinet doen?
“Ik ga als Junior Netwerk Engineer aan de slag en zal helpen met het verzorgen, onderhouden en vernieuwen van (Wifi) netwerken.”
Waarom heb je gekozen om bij Optinet te gaan werken?
“Het lijkt mij een fijne werkomgeving met leuke klussen waar ik veel kan leren.”
Wat is jouw doel bij Optinet?
“Mijn doel bij Optinet is om mijn kennis uit te breiden en een goede toevoeging te zijn in het team.”
Leuk om te weten…
Benjamin is momenteel de jongste medewerker die bij Optinet werkt. Naast zijn werk bij Optinet geeft hij ook nog Freerun / Parkour trainingen in zijn woonplaats Zoetermeer.
Meer weten over Benjamin of Optinet?
Heb je een vraag aan Benjamin of wil je meer over hem of Optinet weten? Neem dan contact met ons op.